Menu
Menu
סטרטוס ישראל
סטרטוס ישראל ממוקם בראשון לציון, והוא בעל זכיינות אב של הרשת הבינלאומית. הרשת פרוסה בגוש דן, השרון, הצפון, והשפלה.. ההתמחות שלנו נשענת על גביית החובות שלכם במקצוענות המשלבת יעילות, התחשבות בחייב ומחיר בהתאם ליכולות בעלי העסק, שילוב המאפשר לכם לשמור על יחסי עבודה אמיצים עם לקוחותיכם.

פעילות סטרטוס, המשלבת מגע אישי עם מערכת ממוחשבת ייחודית, מאפשרת בניית פתרונות אישיים התפורים לצרכים ולמגבלות של כל עסק. המערכת מאפשרת להעניק שירות יעיל, שקוף ללקוח, ידידותי וביחוד – לחסוך הרבה זמן וכסף! הדגש הוא על תהליך גביית החוב בכל העת, בארץ ובמדינות בהן סטרטוס פועלת.

רבי יוסי אומר: "יהי ממון חברך חביב עליך כשלך"
רשת הבינלאומית
סטרטוס העולמית הינה רשת בינלאומית המספקת שירות של גביית תשלומים וחובות החובק עולם עם מעל 70 משרדים (באנגליה, הולנד, גרמניה, ארה״ב...). מטה הרשת נמצא בהולנד. הארגון מתמחה בגביית תשלומים וחובות באופן ידידותי עבור עסקים קטנים ובינוניים, תוך הקפדה של שמירת מרקם היחסים בין העסקים ללקוחותיהם. הארגון שם לו לדגל לשחרר את בעל העסק מהטיפול בבעיות הגביה, ובכך לפנות לו יותר זמן לפיתוח העסק והגדלת המכירות, בעוד מטלת הטיפול בגביה מחייבים נעשית בצורה מקצועית ומתחשבת.

סטרטוס מסונפת לארגון הזכייניות הבינלאומי

The International Franchise Association, IFA הנו הארגון הגדול והוותיק ביותר של תעשיית הזכייניות בעולם. מטרתו להגן, להאיץ וליזום זכייניות. חברי הארגון פועלים תחת התקנים המחמירים ביותר וכוללים חברות זכייניות במעל 100 תעשיות שונות.

סטרטוס מסונפת לארגון הזכייניות הבינלאומי

The Association of Credit and Collection Professionals, ACA הנה התאגדות מקצועית של עסקים ואנשים מתעשיית האשראי, שנוסדה ב 1939 ומטמיעה כללים אתיים, ויוזמת פרסומים הנוגעים לערכי ניהול אשראי לעסקים, צרכנים וקובעי מדיניות.
צוות החברה
אורי פלדמן – יו"ר

מכהן כשותף מנהל בבונסאי קפיטל ובסאנבלט ישראל, בעל ניסיון עסקי רב מעולם ההי-טק המקומי בו כיהן בתפקידים בכירים בחברות גדולות וקטנות. ניסיונו כולל ייזום חברות הזנק, ניהול של חברות, פיתוח עסקי בינלאומי, מיזוגים ורכישות. למר פלדמן תואר ראשון בהנדסת חשמל מהטכניון, וכן למד לתואר שני בניהול באוניברסיטה של בוסטון, מסצ’וסטס.
צור קשר: info@straetus.co.il
אראל ארצי – מנכ"ל

בעל תואר שני במנהל ציבורי מטעם קלארק יוניברסיטי ממסצוסט ארה"ב, מביא ניסיון רב בניהול עסקי, ארגוני ופיננסי של תאגידים מורכבים, בתחומי תעשייה, חקלאות, תשתיות ונדל"ן.
צור קשר: info@straetus.co.il
תום שרמן - זכיין

תום שרמן, בעל תואר ראשון בחשבונאות ומנהל עסקים. את הניסיון המקצועי רכש תום במשרד רואה חשבון המטפל בעשרות עסקים. עם השנים, למד תום להבין באמצעות הדוחות הכספיים מהו עסק מצליח ומהו עסק שאינו מצליח ואת המכנה המשותף לכל העסקים המצליחים. לכן החליט לצלול לעולם הגביה ולסייע ללקוחותיו בנקודה הכי רגישה – איסוף הכסף. הרקע החשבונאי והניסיון בתחום, מקנים לתום הבנה מעמיקה יותר בנושא ומאפשרים לסייע לצדדים להשלים עסקת מכירה בצורה הטובה ביותר.
האני מאמין של תום "תזרים מזומנים בריא, הינו היסוד המשותף לכל עסק אשר מצליח ומחזקת אותו היכולת לעמוד בשינויים של עולם משתנה. מאחר ולכל עסק ישנם גבולות למשאבים אותם הוא יכול להשקיע, גביית כספים נכונה, שוטפת וידידותית הינה צורך עליון לכל עסק".
צור קשר: info@straetus.co.il
אלעד לוי - זכיין

אלעד לוי, בעל תואר ראשון בכלכלה מאוניברסיטת חיפה ותואר שני במנהל עסקים ממכללת נתניה. את הניסיון המקצועי צברתי בשורת תפקידי פיתוח עסקי בשוק ובניהול קשרי משקיעים של חברות נסחרות בבורסה. אני שם דגש בעבודה על יחסי אנוש מצוינים ואיכות ללא פשרות.
"אני מאמין שאיש עסקים מצליח מקיף עצמו באנשי מקצוע מצוינים. כבעל עסק, אני משתדל להעביר אחריות לאנשי מקצוע ולהתעסק רק במה שאני מתמחה בו – קידום העסק. במהלך עבודתי, נתקלתי בשורה של עסקים קטנים שהיו רווחיים מאוד אך נסגרו עקב בעיות תזרים. החלטתי שאנסה לעזור לעסקים אלו בשיפור הגבייה ובניהול נכון יותר של החייבים כל עסק שאני עוזר לו להצליח הוא הצלחה אישית שלי!
צור קשר: info@straetus.co.il
סניפים
ברשת הישראלית קיימים מספר זכיינים המכסים, בשלב זה, את האזורים הבאים:
  • גוש דן
  • השרון וצפון דן
  • ראשל"צ והשפלה
  • חיפה והצפון
כיסוי לירושלים רבתי ואזור הדרום (דרומית לאשדוד) מתוכנן בשלב יותר מאוחר