שאלות ותשובות

איך התהליך עובד?

העובדת אשר תטפל בכם היא מנהלת חשבונות מוסמכת והיא תקבל גישה למערכת הנהלת החשבונות שלכם (אנו יודעים לעבוד עם כל המערכות הקיימות) רק בכדי לקבל מידע שוטף לגבי מצב החשבוניות בעסק ובגדי שנוכל ללקוחות חשבוניות שחסרות לכם מבלי להטריד אתכם. אנו שולחים לחייבים אלו תזכורות לפני ואחרי מועד התשלום ומבצעים שיחות טלפוניות במטרה שהתשלום יועבר בזמן.

כל התהליך מול הלקוחות נעשה בשם העסק, ובצורה שקופה לחלוטין. הפנייה ללקוחות נעשית בצורה מכובדת ונעימה אך גם אסרטיבית במטרה לקבל את הכסף בזמן.

באילו אמצעים אתם פונים לחייבים?

התזכורות שאנו שולחים הינן תזכורות חכמות המכילות את כל פרטי החשבוניות, התאריכים והסכומים שעל הלקוחות לשלם כך שכל המידע שהם צריכים נמצא מול העיניים. הסוד שלנו טמון בשילוב נכון של תזכורות במסרונים ובמיילים לצד ביצוע שיחות טלפוניות.

אנחנו מאמינים בעבודת גבייה עוד לפני מועד התשלום כך, שאם ללקוח חסרה חשבונית או שיש לו בירורים נוספים, אנו פותרים זאת לפני מועד התשלום, בכדי למנוע פיגור בתשלום.

האם אפשר להעביר חלק ממחזור החברה לטיפול אצלכם?

בהחלט כן, אפשר להעביר רק חלק מהמחזור ולשנות בהמשך. אנחנו לא חייבים לעבוד על כל הלקוחות של החברה.

האם הכסף מהלקוחות מגיע אליכם?

לא, הכסף לא מגיע אלינו, הלקוח משלם ישירות אליכם כמו שעשה בעבר. אנחנו רק דואגים שהוא ישלם בזמן.

מה אתם עושים במקרים בהם החייבים לא מוכנים לשלם?

הלקוחות שלנו מקבלים טיפול משפטי מלא מאחד ממשרדי עו”ד הגדולים במדינה המתמחה בהליכי גבייה והוצאה לפועל. המטרה שלנו היא לחסוך מכם את הטרחה הכרוכה במציאת עורכי דין ומעקב אחר התיק, אנו עושים בשבילכם את כל העבודה. הטיפול בחייבים נעשה במשותף על ידינו ועל ידי עורכי הדין בצורה מקצועית וכזו שמבטיחה את הסיכויים הגבוהים ביותר לקבלת כספכם חזרה.

name
Call Now Button